overlay

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu,İstanbul Valiliği'nce, Düzenlenen,19 Eylül Gaziler Günü Münasebetiyle Gaziler Günü Programına Katıldı


İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu,İstanbul Valiliği'nce düzenlenen,19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Gaziler Günü programına katıldı.

İstanbul Valiliği'nce düzenlenen resepsiyona, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma, Sahil Güvenlik, Emniyet ve Sağlık Teşkilatlarının personelleri, adli ve mülkî erkan, gaziler ve aileleri katıldı.

Kuran-ı Kerim Tilaveti ve 19 Eylül Gaziler Günü için hazırlanan kısa film gösterimiyle başlayan programda İstanbul Valisi Yerlikaya, katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Mustafa Kemal Atatürk’e Gazi ve Mareşal unvanı verilişinin yıl dönümünü ve gazilerin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutladı.

Vali Yerlikaya konuşmasında, İstanbul’da 6 bin 325 gazimiz var. Allah hepsine uzun ömürler versin. Bizlere, bu ülkeyi emanet eden, huzur ve barış içinde yaşatmak vazifesini tevdi eden; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve şükranla yâd ediyor; tüm aziz şehitlerimizin, kahraman gazilerimizin emanetlerine layık olmayı niyaz ediyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.Fotoğraflar

  • Gaziler Gunu Programı 20.09.2019 - 1.jpeg
  • Gaziler Gunu Programı 20.09.2019 - 2.jpeg
  • Gaziler Gunu Programı 20.09.2019 - 3.jpeg