overlay

T.C. Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı Hizmet Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere Kura Usulü ile Sürekli İşçi Alımı Göreve Başlama İşlemlerine Dair İlan Metni

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ


Bilindiği gibi Sürekli işçi statüsünde görev yapacak personel alımı kurası 25-26.10.2018 tarihlerinde noter huzurunda çekilmiştir.

Kura neticesinde asil olarak yerleştirmeleri yapılan hak sahiplerindenilimiz sosyalleştirme bölgesine atanan personelin görev yapacakları kurumlarının belirlenmesi gerekmektedir. İlgili kişilerin görev yerlerini belirlemek üzere müdürlüğümüzce aşağıda bağlantısı verilen tercih robotu hazırlanmıştır. Tercih robotunda belirtilen bilgilerin doldurularak 31.12.2018 tarihine kadar tercih yapılması gerekmektedir.Temizlik braşındaki personelin en az 5 tercih yapması zorunludur.

Tercih aşamasında ataması henüz yapılmamış kişiler tercih yapamayacaktır. İlgili kişilere ‘’kayıt bulunamadı’’ uyarısı verilecektir. Sonraki süreçte bakanlığımızca ÇKYS sistemi üzerinden ataması yapılacak personel için tercih robotu yenilenecek ve ayrıca ilan edilecektir.

Süresi içerisinde tercih yapmayanların görev yerleri İstanbul İl Sağlık Müdürlüğümüzce doğrudan belirlenecektir. Tercih Sonuçları 03.01.2019 tarihinde Müdürlüğümüz resmi internet sayfasında ilan edilecektir.Tercih Yapmak İçinTıklayınız

İLETİŞİM: 0212 638 30 00-1793