overlay

Biyosidal Ürün Uygulayıcı Eğitimi

Biyosidal Ürün Uygulayıcı Eğitimi,  Bakanlığımız Uzaktan Sağlık Eğitim Sistemi (USES) üzerinden online olarak 18 Ocak - 08 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılmış olup; Bakanlığımız Halk sağlığı Genel Müdürlüğünün 30.04.2021 tarihli ve 105.99-32 sayılı emirleri doğrultusunda online uygulayıcı eğitimine çeşitli nedenler ile katılamayan veya eğitimini tamamlayamayan katılımcılara 03-12 Mayıs 2021 tarihleri arasında eğitim USES üzerinden yeniden açılacak olup eğitimin teorik kısmının tamamlanması sağlanacaktır.

Eğitim için başvuru yapmış ancak eğitime katılamayan veya eğitimini tamamlayamayan Yetersiz Katılımcı olarak görülmüş olup 03 - 12 Mayıs 2021 tarihleri arasında USES üzerinden yeniden açılacak eğitime İlimizden katılacak Yetersiz Katılımcı listesi için tıklayınız.
USES üzerinden yapılan giriş:

https://uses.saglik.gov.tr/  üzerinden giriş yapıp eğitimini tamamlayamayanlar aynı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilecekler.
Başvuru yapıp USES üzerinden hiç giriş yapmayanlar ise https://uses.saglik.gov.tr/   üzerinden Kayıt Ol butonundan şifre oluşturduktan sonra Giriş yapacaklardır.