T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin 5 Haziran 2018 Tarihinde Düzenlediği İftar Yemeğine Katıldı


İftar yemeğine, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin ile hastane başhekimleri ve akademisyenler katıldı.

Programda konuşma yapan Prof. Dr. Kemal Memişoğlu konuşmasına Ramazan ayının önemine ve maneviyatına dikkat çekerek, “Ramazan ayını herkesin kendisini ve yaşantısını düzelttiği ay olarak Allah bize nasip etti. İnsanlar kavgaları bir tarafa bırakıp başkasını düşünecek zamanı yaratacağı, parasını yemeğini paylaşacağı bir ay. O yüzden böyle güzel ortamlarda olmaktan çok mutluyuz. Sağlık Bilimleri Üniversitesi bizim üniversitemiz.” dedi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ufkuyla uluslararası bir üniversite haline geldiğini söyleyen Memişoğlu, “Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin daha da iyi olacağına eminim. Burası farklı bir üniversite. Sayın Cumhurbaşkanımızın ufkuyla bu üniversite yurt dışında da fakülte açabilecek kapasitede. Burası sağlık, eğitim ve üretim anlamında esasında bu ülkenin değil dünyada ki ezilmiş toplumların üniversitesi olacaktır. İnşallah sağlıkla ilgili dünyanın bir numaralı üniversitesi olur. Allah bize o günleri gösterir inşallah.” diyerek Hayırlı Ramazanlar diledi.


Fotoğraflar

  • Saglik Bilimleri Universitesi İftar 05.06.2018 - 1.jpeg
  • Saglik Bilimleri Universitesi İftar 05.06.2018 - 2.jpeg
  • Saglik Bilimleri Universitesi İftar 05.06.2018 - 3.jpeg
  • Saglik Bilimleri Universitesi İftar 05.06.2018 - 4.jpeg
  • Saglik Bilimleri Universitesi İftar 05.06.2018 - 5.jpegPaylaş