T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü

‘Sağlıklı Yaşam Festivali’, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Yeşilay Cemiyeti, Kızılay ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi destekleriyle, MEYEV Vakfı ve Bouton Medya tarafından, 12-13 Mayıs tarihlerinde Bağdat Caddesi Göztepe’de düzenlenecektir.


12-13 Mayıs tarihlerinde İstanbul’un ikonik ve parklarındaki etkinlikleriyle Bağdat Caddesi Göztepe mevkiinde gerçekleşecek Festivalde, beden ve ruh sağlığı üzerine sağlık iletişimi yapan ünlü isimlerin yanı sıra spor eğitmenleri, estetik-güzellik uzmanları, ve diyetisyenlerle söyleşiler yapılacaktır. Tamamen kamu yararına ve sağlıklı yaşam tarzı için farkındalık oluşturmak adına tüm katılımcıların destekleriyle ücretsiz olarak yapılacak ancak güvenlik sebebiyle katılım için online saglikliyasamfestivali.com web sayfasından kayıt yaptırılması gerekliliği belirlenmiştir.

12 Mayıs tarihinde İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Sağlık Bakanlığı’nın ‘Her Gün 10 Bin Adım Kampanyası’ için farkındalık oluşturmak adına organize edilen ‘Uçurtma Şenliği’ Sağlıklı Yaşam Festivali alanından başlayarak ve Göztepe Özgürlük Parkı’nda devam edecektir.

Tarih: 12-13 Mayıs 2018
Saat : 11.00
Yer   : Bağdat Caddesi Göztepe 


  • sağlıklı yaşam festivali.jpg
  • sağlıklı yaşam festivali2.jpg
  • sağlıklı yaşam festivali3.jpg
  • sağlıklı yaşam festivali4.jpg


Paylaş