T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Değerlendirme Toplantısı, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu Başkanlığında GerçekleştirildiSüreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Değerlendirme Toplantısı, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya, Kamu Hastaneleri-1 Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ersin Engin Şimşek, Sağlık Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Kemal Tekeşin, Kamu Hastaneleri-1 Başkan Yardımcı Prof. Dr. Mustafa Kürşat Tigen, Kamu Hastaneleri-1 Başkan Yardımcı İlyas Çelebi, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Serdal Zelyurt, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Zühal Karakurt ve hastane yöneticileri katıldı.

Toplantıda; sağlık düzeyinin yükseltilmesi, sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi, verimlilik planlamaları, sağlıklı yaşamın teşviki, sağlıklı çalışma yaşamı, hasta memnuniyeti, sağlık hizmetlerine erişim, destek hizmetleri gibi hastanede gerçekleştirilen hizmetler istişare edildi.

Memişoğlu, sağlık hizmet sunumunda, özverili bir şekilde çalışan, hastane yönetimine ve personele teşekkür etti.

Fotoğraflar

  • Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi Değerlendirme Toplantısı 09.10.2019 - 1.jpeg
  • Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi Değerlendirme Toplantısı 09.10.2019 - 2.jpeg
  • Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi Değerlendirme Toplantısı 09.10.2019 - 3.jpeg


Paylaş