overlay

İlimiz Hizmet Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere Bakanlığımızca Ataması Yapılan Sürekli İşçilerden Tercih Alınması Hakkında Duyuru

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ


İlimiz hizmet birimlerinde ihtiyaç duyulan hizmet alanlarında 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında istihdam edilecek olan Sürekli İşçilerden Sınavı Asil olarak kazanan ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması tamamlanan adayların Bakanlığımız tarafından İlimize ataması yapılmıştır. Ataması yapılan adayların İlimizde ihtiyaç olan kurumlarımıza yerleştirmesi tercihlerine göre yapılacaktır.

Tercih aşamasında ataması henüz yapılmamış kişiler tercih yapamayacak olup, ilgili kişilere sistem tarafından “kayıt bulunamadı” uyarısı verilecektir.

Adaylarımızın yerleştirmeye esas en az 5(beş) tercih yapmaları mecburi olup, yerleştirmeler adayların sınavda aldıkları puan esas alınarak tercihlerine göre yapılacaktır. Adayların Tercihlerini 07/05/2019 tarihi mesai bitimi saat: 17:00”e kadar yapmaları gerekmektedir. Süresi içerisinde tercih yapmayanların görev yerleri İstanbul İl Sağlık Müdürlüğümüzce doğrudan belirlenecektir. Tercih sonuçları Müdürlüğümüz resmi internet sayfasında ilan edilecektir.


Not: Sınavı Asil olarak kazanıp ta ataması yapılmayanların, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonuçlandığında; Bakanlığımızca İlimize ataması yapıldığında Müdürlüğümüzce adaylar ile iletişime geçilecektir.Tercih Yapmak İçinTıklayınız

 

İLETİŞİM: 0212 453 07 93