Görev Dağılımı

BAŞKAN ve BAŞKAN YARDIMCISI
Muhammet DOĞANBAŞKAN1614
Umut DALMAZADAM BAŞKAN YARDIMCISI 1350
DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI YATIRIMLAR BİRİMİ
Mehmet SÖNMEZBİRİM SORUMLUSU - İNŞAAT MÜHENDİSİ1125
Ali Aydın AYYILDIZTEKNİSYEN1050
Cafer BALKIŞSÜREKLİ İŞÇİ1036
Elif Yalın YILDIRIMSÜREKLİ İŞÇİ1350-1351
Ziyneti ÇELİK KOYUNCUV.H.K.İ1012
AYŞE ÜNLÜHEMŞİRE1112
Zeki DEMİRV.H.K.İ1350-1351
Zekeriya GÖKTÜRKTEKNİSYEN YARDIMCISI1158
Saadettin ÇALIKTEKNİSYEN YARDIMCISI1350-1351
ETÜD PROJE
Abdullah ŞANELEKTRİK MÜHENDİSİ1052
Ertuğ CENGİZELK.ELKN.MÜHENDİSİ1077
İlker AKSOYİNŞAAT MÜHENDİSİ1076
Vedat KILIÇİNŞAAT MÜHENDİSİ1076
Ali Rıza KITAYİNŞAAT TEKNİKERİ1012
Ali Rıza ULUSOYELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNİSYENİ-TEKNİKER1038
Yusuf AVŞARELEKTRİK TEKNİSYENİ1141
Ercan ALTINBAŞMAKİNE MÜHENDİSİ1039
Murat SAYDAMELEKTRİK MÜHENDİSİ1015
Selda BAĞCİMİMAR1113
Hacer KOCATÜRK ŞAHİNMİMAR1113
Şenol KATIELEKTRONİK TEKNİKERİ1035
Ali ERGUVANTEKNİSYEN1050
Ayşe BEKDEMİRPEYZAJ MİMARI - HEMŞİRE1106
Olgun YURTSEVENTEKNİSYEN1008
Mesut HİŞAN İNŞAAT TEKNİKERİ1112
Arif BARANMAKİNE MÜHENDİSİ1041
Havva ÇENGELİNŞAAT TEKNİKERİ1106
Burhan DEMİRCİELK.ELKN.MÜHENDİSİ1106
Deniz ŞAHİNERMAKİNE MÜHENDİSİ 1112 
AHMET İNCETIBBİ SEKRETER - İÇ MİMAR1036
YATIRIM PLANLAMA VE İZLEME 
Cemil DOĞANBİRİM SORUMLUSU - ELEKTRİK MÜHENDİSİ1003
Halide DİREKUZMAN1004
Derya UÇAKUZMAN1043
Alparslan SAYÇİNMEMUR1055
Dönser ZORTIBBİ SEKRETER1002
Vildan YÜKSELRESTORASYON TEKNİKERİ1032
Habibe Gülçin ÇAKIRÖZ RESTORASYON TEKNİKERİ1005
Sümeyye KALYONCU DİNÇERHEMŞİRE- İÇ MİMAR1120
Elif DURAKGRAFİKER 1120 
Battal Çağdaş KOLDAŞSÜREKLİ İŞÇİ1021
Berkan YILMAZSAĞLIK TEKNİKERİ 1021
Burcu TOPRAKSÜREKLİ İŞÇİ - BİLGİSAYAR TEKNİKERİ1021
KÜBRA KAYA MEMUR1032
EMLAK İSTİMLAK 
Güner DAYALHARİTA MÜHENDİSİ1085
Nermin ÇAVUŞUZMAN1130
Gülay ŞURGUN MUHİTMEMUR1146
Esin ASLAN MEMUR1011
Mınüre TALUHARİTA MÜHENDİSİ 1145
Çağıl HAYIRLIŞEHİR BÖLG. PLANLAMA1107
Mine ZENGİNİNŞAAT TEKNİKERİ1009
Nurcan DİNÇERMİMARİ TEKNİKER1107
Emel HİŞANHARİTA TEKNİKERİ1136
Murat YILDIRIM MEMUR1042 
Mustafa Melih ÖZYURTHARİTA TEKNİKERİ1084
Cemile ÜNHARİTA TEKNİKERİ1145
Canan YOLCUHARİTA TEKNİKERİ 1145
Nesrin AKARHARİTA TEKNİKERİ 1136
Feyza DEMİR GIDA TEKNİKERİ1084
Faruk GÜNEŞ HARİTA TEKNİKERİ 1042