T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü

Türkiye Acil Tıp Derneği’nin Desteği ile Organize Edilen TATD İstanbul Basketbol Acil Ligi’nin (BAL) İlk Karşılaşmaları 17 Kasım Cumartesi Günü Caferağa Spor Kompleksi’nde Oynandı


İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, İstanbul Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve organizasyon sahibi Türkiye Acil Tıp Derneği’nin desteği ile organize edilen TATD İstanbul Basketbol Acil Ligi’nin (BAL) ilk karşılaşmaları 17 Kasım Cumartesi günü Caferağa Spor Kompleksi’nde oynandı.

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen Basketbol Acil Ligi’ne, Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve BAL Koordinatörü Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu, İstanbul Ge...nçlik ve Spor Müdürlüğü Spor Daire Başkanı Kubilay Kalaycıoğlu, Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Semih Korkut ve İstanbul Kadıköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tarkan Mercul katıldı.

2018-2019 sezonu boyunca devam edecek olan TATD İstanbul Basketbol Acil Ligi, biri il dışından olmak üzere 15 Acil Tıp Kliniği/Ana Bilim Dalı takımının karşılaşmaları ile yaklaşık 7 ay sürecek.

“Spor, Sağlık ve Kardeşliktir” vurgusu ile Acil Servis çalışanlarını bir araya getirmeyi; onların büyük bir özveri ile yerine getirdikleri Acil Sağlık Hizmetleri görevleri dışında da faal ve sosyal olabildiklerini göstermeyi ve bunları gerçekleştirirken tüm halkımıza kaliteli yaşam için sporun çok önemli olduğunu göstermeyi amaçlayan TATD İstanbul Basketbol Acil Ligi (BAL) müsabakaları tüm halkımıza sezon boyunca açık ve ücretsiz olacaktır.Fotoğraflar


  • İstanbul Basketbol Ligi Acilis Karsilasmasi 1.jpg
  • İstanbul Basketbol Ligi Acilis Karsilasmasi 2.jpg
  • İstanbul Basketbol Ligi Acilis Karsilasmasi 3.jpg


Paylaş